Makrobet | Makrobet219 | Makrobet Yeni Giriş

Makrobet219
Makrobet219

Makrobet219 Makrobet Ödeme

Makrobet yönetimi ödeme işlemlerinde çok katı bir tutum sergiler. Site yönetimi her uygulamasında kullanıcı güvenliğine önem verir. Çünkü yapılan denetimlerde finansal olarak şeffaf olduğunu kanıtlamak zorundadır. Sitenin bu politikası sebebiyle kullanıcılar sadece kendi isimlerine olan bir kanal üzerinden para yatırabilir ya da çekim yapabilir. Aile bireyiniz bile olsa başkası adına olan bir hesap ya da kartı kullanamazsınız. Bu yüzden siteye para yatırırken ya da çekim yaparken kendi isminizle işlem yapabileceğiniz kanalları tercih edin.

Makrobet Yatırım İşlemi

Makrobet hesabınıza para yatırmadan hiçbir şekilde bahis yapamazsınız. Site yönetimi para yatırmak için kullanıcı adı ve parolanızla birlikte giriş yaparak hesabım menüsüne ulaşmanızı ister. Burada sizlere on iki farklı ödeme yöntemi sunulmuştur. Bu opsiyonlardan birini seçerek bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

  • Hesabınıza yükleme yaparken limitleri dikkate almalısınız. Çünkü her yöntemde alt ve üst para yatırma aralıkları farklıdır. Banka havalesi yapacaksanız bankalar farklı olursa limitler değişecektir.
  • Sitede yaptığınız tüm ödemeler en geç 120 dakika içinde hesabınıza tanımlanır. Bu sürenin geçmesine karşın daha bakiyeniz güncellenmediyse site yönetimine haber vermeniz gerekir.
  • Yatırdığınız parayı kendi adınıza olan bir hesaptan yatırmalısınız. Sizin yetkili olmadığınız bir yerden yapılan ödeme site yönetimi tarafından kabul edilmez.
  • Ayrıca yaptığınız depozit yüklemelerinde bonus da alabilirsiniz. Bonus alabilmek için de canlı destek hattı üzerinden talepte bulunmanız gerekir.

Makrobet Çekim İşlemi

Makrobet hesabınızdan para çekme işlemi de kolayca yapabileceğiniz bir şeydir. Kazandığınız paraları günün her anı çekebilmek için talepte bulunabilirsiniz. Bunun için ödeme menüsünden bir form doldurmanız yeterlidir. Belirttiğimiz form sadece günde 3 tane doldurulabilir. Ayrıca bu sürede en fazla 10 bin TL ödeme alabilirsiniz.

Makrobet ödeme taleplerinde her biri için en az 100 TL bakiyeniz olmalıdır. Ayrıca ilk kez para çekimi yapıyorsanız belge sunmanız gerekir. Bu durumda kimlik ve ikamet belgesi yerine geçecek bir dokumanın fotoğrafını mail üzerinden bildirmelisiniz. Para çekim talebiniz onaylandıktan sonra ortalama otuz dakikada belirttiğiniz banka hesabı ya da sanal cüzdan hesabına ödeme yapılır.

Makrobet Yeni Giriş Adresi: http://makrobet219.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*